اعضای اصلی

ردیف

نام و نام خانوادگی

اسم شرکت

1

محمود نوریان

شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

2

پروا سلطانی

پرسال

3

محسن آزادی

شرکت در وگوهر

4

سید افشین حسینی

کاوش سنگ پرشین

5

کیوان جعفری طهرانی

جامع تجارت

6

مهدی وفادار

گروه سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی معادن آسیا

7

ابوالفضل محمدی

بازرگانی توسعه تجارت تکسا

8

جواد غیور عاملی

شرکت کاوش گستر امین

9

قدیر قیافه

شرکت سرمایه گذاری و توسعه معادن شرق

10

محمد زارع

ایمپریال متالیز ایرانیان

11

عظیم جوینده

پارس معدن تیراژ

12

وحید احمدی

پترو تابان کیار

13

قاسم زادعسگر

کومه معدن پارس

14

محسن شرافت زارچ

صنعتی ، معدنی و حفاری شهدآب یزد

15

محمدوحید شیخ زاده نجار

فکور صنعت تهران

16

محمود گوهرین

عمران موبان چابهار

17

مجتبی یحیایی سنگانی

پلاسری جین آباد / سیمرغ

18

امیررضا امینی نجفیان

پرشین فام صنعت

19

وحید رضا صمدی

ماد کانسار

20

احمد هاشمی

کیمیا تهاتر کویر

21

حسن سعادتی

معدن پارس هورخش شرق

22

منوچهر تخمه چی

معدن فلز پاسارگاد

23

مهرداد اکبریان

سیاحان سپهر آسیا

24

فاطمه دانشور

معدن کاو سپهر آسیا

25

محسن نعیمی پور

مروارید معدن پاژ

26

جواد عسکری باقر آبادی

سنگ آهن مرکزی ایران

27

رضا خیام

خیام سپنتا

28

حسین حسینی زیدآبادی

حدید گستر سیرجان

29

عباس میرزا حسینی

عقیق سرخ سنگان

30

رضا صفاری

تولیدی بازرگانی تامین کالا پرشان(تکاپ)

31

محمد پیوندی

نفت طاهرین

32

احمد دشتی

تجارت پاسارگاد

33

سجاد غرقی

مجریان توسعه معادن آسیا

34

سعید تفضلی

تأمین مواد اولیه فولاد صبا نور

35

مجید محقق

دیبا سنگ شرق

36

محسن قارونی

پدیده گستران غرب

37

علی خیراللهی حسین آبادی

کیمیای معادن سپاهان

38

شاپور میرزایی

فرآوری پرشیان معدن یاسمن

39

علی اکبر فلاحتیان

فولاد مارشنان سپاهان

40

کاظم فلاحتیان

فولاد الیگودرز

41

سید حسین پرهیزگار

خلاق تدبیر پارس

42

مشتاق مشتاقی

بازرگانی اسم ایران

43

محمد جلال مآب

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

44

محمد مرکزی امیدوار

زرینه گامان جاده ابریشم

45

محمدرضا شجاع

مجتمع صنعت و معدن ذوب آهن جنوب شرق ایرانیان

46

اکبر ساریخانی

شرکت کانی صنعت کاسپین

47

داود آردهه

شرکت معدنی، صنعتی جهتن نمو

48

جواد رحمانی

شرکت معادن سنگ آهن فلات شرق

49

رضا صادق پور

شرکت معدن کاوان راسخ

50

مرتضی شناور

شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان

51

عباد پیروی

سنگ آهن فارس

52

فرزانه معصومی

امیرسنگان پارسیان

53

احمد گفتاری خیبری

ققنوس آسیا

54

منصور نجمی نیا

معدنی، راه سازی و سدسازی مبین

55

بهرام شکوری

راه سازی و معدنی مبین


نسخه چاپيارسال براي ديگرانشمارنده: 2574

grade in 0
امتياز شما: 

نظر شما