اعضای اصلی

ردیف

نام و نام خانوادگی

اسم شرکت

1

محمود نوریان

شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

2

پروا سلطانی

پرسال

3

محسن آزادی

شرکت دُر وگوهر آویژه

4

سید افشین حسینی

کاوش سنگ پرشین

5

کیوان جعفری طهرانی

جامع تجارت

6

مهدی وفادار

گروه سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی معادن آسیا

7

ابوالفضل محمدی

بازرگانی توسعه تجارت تکسا

8

جواد غیور عاملی

کاوش گستر امین

9

قدیر قیافه

شرکت سرمایه گذاری و توسعه معادن شرق

10

مهناز نوحی نجار

ایمپریال متالیز ایرانیان

11

عظیم جوینده

پارس معدن تیراژ

12

قاسم زادعسگر

کومه معدن پارس

13

محسن شرافت زارچ

صنعتی ، معدنی و حفاری شهداب یزد

14

محمدوحید شیخ زاده نجار

فکور صنعت تهران

15

محمود گوهرین

عمران مومان چابهار

16

مجتبی یحیایی سنگانی

گروه معادن گوهر سنگ روژان

17

امیررضا امینی نجفیان

پرشین فام صنعت

18

وحید رضا صمدی

ماد کانسار

19

احمد هاشمی

کیمیا تهاتر کویر

20

حسن سعادتی

پارس هورخش شرق

21

منوچهر تخمه چی

معدن فلز پاسارگاد

22

مهرداد اکبریان

سیاحان سپهر آسیا

23

علی صفریان

معدن کاو سپهر آسیا

24

محسن نعیمی پور

مروارید معدن پاژ

25

جواد عسکری باقر آبادی

سنگ آهن مرکزی ایران

26

رضا خیام

خیام سپنتا

27

حسین حسینی زیدآبادی

حدید گستر سیرجان

28

محمد پیوندی

نفت طاهرین

29

سجاد غرقی

مجریان توسعه معادن آسیا

30

سعید تفضلی

تأمین مواد اولیه فولاد صبا نور

31

مجید محقق

دیبا سنگ شرق

32

محسن قارونی

پدیده گستران غرب

33

علی خیراللهی حسین آبادی

کیمیای معادن سپاهان

34

شاپور میرزایی

فرآوری پرشیان معدن یاسمن

35

علی اکبر فلاحتیان

فولاد مارشنان سپاهان

36

کاظم فلاحتیان

فولاد الیگودرز

37

سید حسین پرهیزگار

خلاق تدبیر پارس

38

مشتاق مشتاقی

بازرگانی اسمیران

39

محمد جلال مآب

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

40

محمدرضا شجاع

مجتمع صنعت و معدن ذوب آهن جنوب شرق ایرانیان

41

اکبر ساریخانی

کانی صنعت کاسپین

42

داود آردهه

معدنی، صنعتی جهان نمو

43

جواد رحمانی

معادن سنگ آهن فلات شرق

44

رضا صادق پور

معدن کاوان راسخ

45

مرتضی شناور

معادن سنگ آهن احیاء سپاهان

46

عباد پیروی

سنگ آهن فارس

47

فرزانه معصومی

امیرسنگان پارسیان

48

احمد گفتاری خیبری

ققنوس آسیا

49

منصور نجمی نیا

معدنی، راه سازی و سدسازی مبین

50

بهرام شکوری

راه سازی و معدنی مبین

51

حسن مومن زاده

معدن یاران نور آسمان (مینا)

52

محمد حسین طوسی

دُر کاو

53

سید بهادر احرامیان

نورد فولاد صنعتی و ساختمانی یزد

54

حسن نجمی نیا

معدنی و سد سازی آریا جنوب ایرانیان

55

حسین حسن زاده سلماسی

معدنی و فرآوری مینای کویر حدید

56

رحیم نجمی نیا

سنگ آهن کوه بابا

57

محمد جواد نجمی نیا

سنگ آهن کویر

58

محمد رضا پیربداقی

سنگ پیرسام

59

وحید احمدی

پترو تابان کیار

60

حسین حائری

سپهر طوس آسیا

61

محمد مرکزی امیدوار

زرینه گامان جاده ابریشم

62

عباس میرزا حسینی

عقیق سرخ سنگان

63

رضا صفاری

تولیدی بازرگانی تامین کالا پرشان(تکاپ)

64

احمد دشتی

تجارت پاسارگاد

65

امیر مسعود شهریاری

شرکت سرمایه گذاری بهمن گستر سپاهان

66

مهدی کریم زاده

بازرگانی تکادو بین الملل


نسخه چاپيارسال براي ديگرانشمارنده: 4658

grade in 0
امتياز شما: 

نظر شما